Eğer tüylerin azalmasını istiyorsanız aşağıda kolayca bulunacak malzemeleri deneyerek kendinize bir karışım hazırlayın ve tüylerinizin azalmasını istediğiniz yerlere uygulayın.
  • 5 yemek kaşığı limon suyu
  • 2 tatlı kaşığı tuz
Tüylerinizi ağda, epilatör ya da cımbızla kökünden alın. Limon suyu ve tuzu cam bir kâsede karıştırın. Epilasyon yaptığınız bölgeye karışımı sürün. Tüy köklerine ulaşmasını sağlamak için masaj yaparak yedirin. 1 saat bekleyip ılık suyla durulayın.

Önemli Bilgiler

Limon tuz karışımını
epilasyon yaptıktan sonraki 3 gün boyunca sürmelisiniz. Tüy azaltma yönteminden sonuç almak için; tüylerinizi kökünden alan yöntemleri tercih etmelisiniz. Düzenli kullanım sonucunda tüyleriniz daha geç ve ince çıkacaktır.

Sende yorum yaz!

Bu makale ilgili düşüncelerini, deneyimlerinizi şimdi bizimle paylaşabilirsin.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!