Güzellik ve Estetik Toplam 38 kayıt bulundu.

Estetiğin sağlık açısından etkileri, solaryum, gençleşme gibi konuların ele alındığı güzellik bölümünde, güzellik ve estetik ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların en doğru yanıtları pudra.org'da.

Kozmetik ve cilt bakım ürünleri sektörüne baktığınızda, kadın girişimcilerin önemli bir yer sahibi olduğunu görürsünüz. Kadınların ne istediğini iyi bilen girişimciler, attıkları doğru adımlarla bu sektörün liderleri arasına girmeyi başarıyor.
Yumurta akının çoğunluğunu oluşturan ovalbumin, tam bir protein kaynağıdır. Ovamin ise virüslerden korunmak için faydalıdır. Yumurta akı ile doğal cilt bakımı yapabilmeniz mümkün.
Göz altı sorunları kadınlarda yaşlanmanın doğal bir sonucu olarak her geçen gün artmaktadır. Bunun doğal olduğu kadar bazen de yaşlanmadan karşılaşılan göz altı problemler insanların huzurunu kaçırabilir.
Lazer epilasyon bazı ışık kaynaklarının yardımı ile istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlayan bir cihazdır. Lazer ışığı kıl kökünde yoğunlaşmakta ve ısıya dönüşerek dokulara zarar vermekten, çekirdek hücreyi tahrip etmekten kaçınır.
Ciltte oluşan siyah noktalar için çok pahalı temizleyici jeller kullanılmasına rağmen bir türlü kurtulunamaz. Mucizevi elme sirkesi buhar maskesi ile siyah noktalardan kurtulmanız hiçte zor değil.
Hyaluronik asit genellikle genç ciltlerde bulunan cilde canlılık ve parlaklık kazandıran bir doku şekeridir. Yaşlanmaya bağlı olarak bu madde cildin içeriğinde azalarak cildin solmasına ve matlaşmasına neden olur.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!