Güzellik ve Estetik Toplam 38 kayıt bulundu.

Estetiğin sağlık açısından etkileri, solaryum, gençleşme gibi konuların ele alındığı güzellik bölümünde, güzellik ve estetik ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların en doğru yanıtları pudra.org'da.

Selülit derinin alt tabakasında, yağ dokusunun hemen çevresinde oluşan ve derinin üst bölümünde pütür pütür görüntü bırakan bir hastalıktır. Kadınların korkulu rüyası olan ve bir güzellik kusuru olarak kabul edilen selülite karşı önlemler alınmalıdır.
Kadınların dişiliğin sembolü olarak gösterdiği en nadide bölgelerinden biridir kalçaları. Harika ve biçimli kalçalarınız olması için yapmanız gereken tek şey zamanınızın bir kısmını ayırmak ve gayret göstermektir.
Uzmanlar, birbirinden pratik ve işe yarayan güzellik sırlarıyla teninize, saçınıza ve makyaj ınıza yeni boyutlar kazandırabileceğiniz müjdesini veriyor. İşte güzellik anlayışınıza evrim geçirecek kadar önemli ve kolay güzellik sırları.
Bayanların çoğunluğu kuaförlerde saçlarını boyatırlar. Fakat kuaförde saç boyatmanın bir çok tehlikesi vardır. En önemli tehlike ise saçların kurutma aşamasında yanması. Evde saç boyamayı düşünüyorsanız işte size saç boyama teknikleri.
Banyo deyince su, su deyince de akla zindelik gelir. Cildinizi gençleştirmek için, aromatik yağlarla ve esanslarla banyo keyfi yapabilir ve günün stresinden uzaklaşabilirsiniz.
Kaş alma teknikleri, son yıllarda hemen hemen herkesin tercihi olan ince ve kavisli kaşlara veda etmenin zamanı geldi. Bu tip kaşlar, yüze kızgın bir ifade verdiği gibi, yaşı da büyük gösteriyor.
İstenmeyen tüylerden kurtulmak için pek çok yöntem bulunuyor. Ancak hiçbiri lazer epilasyon gibi kalıcı bir etkiye sahip değil. Vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın en kalıcı yolu lazer operasyonudur.
Intradermal Pigmentasyon yani cilt içine iğne ile boya aktarım tekniği doğal renklerin mikro enjeksiyon yöntemi ile cildin altına verilmesidir. Estetik ve kozmetik dünyasında devrim yaratan bu işlem tıbben onaylanmış bir uygulamadır.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!