Güzellik ve Estetik Toplam 38 kayıt bulundu.

Estetiğin sağlık açısından etkileri, solaryum, gençleşme gibi konuların ele alındığı güzellik bölümünde, güzellik ve estetik ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların en doğru yanıtları pudra.org'da.

Burununuzun görüntüsü size rahatsızlık veriyorsa bu durumdan burun estetiği ile kurtulabilirsiniz. Ağrısız, acısız bir şekilde istediğiniz burun şekline sahip olmak günümüz teknolojisi ile mümkün.
İnsan cildinin bir çok düşmanı olduğunu belirten uzmanlar, sağlıklı bir cilde sahip olmanın temel kurallarını açıkladı. Sigara ve içkinin insanın iç yapısına olduğu kadar cildine de zarar verdiğini ifade eden uzmanlar, cilde zarar veren öğeleri 7 ana maddede topladılar.
Kimyasal peeling, cildi canlandırmak amacıyla uygulanan kimyasal maddelerle cildin hasarlı üst kısmının "soyulması" işlemidir. Bu şekilde daha parlak, genç, temiz bir cilt görünümü kazanılır. Bu şekilde cilt adeta yeniden hayat kazanır.
Saçlarınız yıprandığında cansızlaşır, kırılır ve kontrolden çıkar. Saçların yıpranmasına yol açan nedenlerin başında boya ve kalıcı kimyasallar, yetersiz beslenme veya saç kurutma makinelerinin yüksek ısısı geliyor.
Uzmanlara göre; maden suyu, cilt güzelliğine önem veren bayanlar için son derece önemli bir kaynak. Özellikle pürüzsüz bir cilt hayali kuran bayanlara, bol bol maden suyu içmeleri tavsiye ediliyor.
Kırıklar, saçınızın üst derisi aşınınca ortaya çıkar. Miktarı ne olursa olsun, kendini yenilemez. Yapmanız gereken tek şey saçlarınızı dize getirmek veya kırıkları aldırarak saçlarınız uzarken eski hataları tekrarlamamak.
Botoks, bayanların yaptırmak isteyipte korktuğu bir operasyondur. Kimi bayanlar ise botoks'un ne olduğunu, neden yaptırıldığını dahi bilmemekedir. Bu yazıda, genel olarak botoks hakkında merak edilenleri ele aldık.
Stresli dönemlerde, ergenlikte ve bazı ilaçların yan etkisi ile ortaya çıkan aknelerden meyve tedavisi ile kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken doğru tedavi şeklini seçerek uygulamak.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!