Güzellik ve Estetik Toplam 38 kayıt bulundu.

Estetiğin sağlık açısından etkileri, solaryum, gençleşme gibi konuların ele alındığı güzellik bölümünde, güzellik ve estetik ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların en doğru yanıtları pudra.org'da.

Kaşlarınızın, az olduğundan veya aralarında boşluk olduğundan şikayetçi iseniz, ünlü güzellik ve bitki uzmanlarından Suna Dumankaya size doğal bir tedavi öneriyor.
Herhalde göz altındaki morluk ve halkalar kadar can sıkıcı bir sorun olamaz! Üstelik hemen hemen tüm kadınlar bu sorunu yaşıyor. Ancak bazıları her zaman, bazılarıysa dönem dönem diye eklemekte fayda var.
Niçin bir insana baktığımızda onun 18 yaşında mı yoksa 25 yaşında mı olduğuna dair bir tahminde bulunabiliriz? Bu sorunun yanıtının; "yüzlerindeki çizgiler" olmadığı kesin.
Her kadın, vücudunun göğüslerden sonra en çok ilgi çeken bölümü olan bacaklarının da kusursuz görünmesini ister. İşte uzmanların, harika bacaklara sahip olmak için tavsiye ettiği egzersizler.
Boyalı saçlar bir süre sonra uzadıkça kökten gelen gerçek renk ile boyalı saç karıştığında ortaya göze hiç hoş gelmeyen bir görüntü çıkar. Dip boyası zamanı gelmiş bayanlara bu kusuru nasıl gizleyeceğini açıklıyoruz.
Bazı kadınlar oje sürmenin çok zahmetli bir iş olduğunu düşünür. Ancak oje sürmeyi eğlenceli ve kolay bir işe dönüştürmek için oje sürmenin bazı püf noktalarını bilmeniz gerekir.
"Çok hafif makyaj ya da 'hiç makyaj' ile nasıl iyi görünürüm?" diyorsanız, bu önerilere kulak verin! Cildin pul pul olmaması için cildi nemlendirmek önemlidir. İyi nemlendirilmemiş bir cilde uygulanan fondöten, derideki gözeneklere hücum ettiğinden, yüzdeki kusurları ön plana çıkarır.
Açık renkli kirpikler ve kaşlarda daha belirgin daha renkli olması amacıyla yapılan saçınız ve teninizin rengine göre ayarlanabilen özel olarak hazırlanmış tüylere zarar vermeyen boyalardır.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!